You are currently viewing Jak być produktywnym? KAŻDY POWINIEN TO OBEJRZEĆ! (Film)
Źródło: Unsplash | LinkedIn Sales Solutions

Jak być produktywnym? KAŻDY POWINIEN TO OBEJRZEĆ! (Film)

Dziś duża porcja merytoryki w zakresie produktywności, która w świecie marketingu… wait! w każdej branży(!) jest wysoooce wymagana!

Łatwo przyswajalne szkolenie z zakresu produktywności.

Uwielbiam ekipę CodeTwo i ich kanał HRterzy! Mają genialne skecze – Śmieszne, Prawdziwe, Życiowe. Śmieją się z problemów, które występują w życiu zawodowym, ale także (jak poniżej) z tego co spotyka nas w życiu prywatnym. Polecam Wam zasubskrybować kanał bo każdy film jest godny obejrzenia.

 

 

Ale dziś nie o skeczach, które naśmiewają się z rzeczywistości, a o porządnym materiale szkoleniowym. Dżejson przygotował dla Was szkolenie z produktywności, które jest bardzo prostym językiem mówione, nie jest lana woda, jest oparte na praktyce. Obejrzałem całe i mogę Wam powiedzieć, że musicie je też obejrzeć!

 

Czemu warto obejrzeć szkolenie “Produktywność wg CodeTwo”?

Wiele firm zmaga się z klasycznymi problemami natury korporacyjnej:

  • Niepotrzebny i nieproduktywny multitasking. Kto nie miał problemu rozgrzebania 1000 tematów, a w efekcie “nic nie jest skończone”? Część tematów nawet przez to umiera 😵
  • Mailologia w której mail jest traktowany jak czat. Podpina się 10 osób, a powinny być 2 decyzyjne. (Reszta przecież może dostać krótkie podsumowanie. Mają wiedzieć o co chodzi, a nie czytać dyskuję) 🤔
  • Cykliczne spotkania, które często nie mają sensu i wychodzi się z nich z poczuciem marnowania czasu. 🙈

Praktycznie wszystko co zostało wymienione w poniższym filmie stosuję w praktyce już od lat. Wiem, że wiele osób ma problemy z produktywnością i popełnia podstawowe błędy. CodeTwo wszystko ładnie ujął i to z dużą dawką humoru, więc koniecznie zobaczcie całość. Daję Wam HALX’owe polecanko, że warto to obejrzeć!💪 To 40 minut, które może zmienić Wasze życie zawodowe! 

Jaką aplikację używać do produktywności – Nie zespołu, a własnej?

Jak zobaczycie na filmie – CodeTwo używa “Asany” do zarządzania projektami/zespołami. Jeśli chcecie genialną aplikację (do używania na komputerze i telefonie – synchronizuje się) dla siebie, która pomoże w podniesieniu Waszej produktywności to polecam “Focus to do” (Do pobrania tutaj: https://www.focustodo.cn/). Nie wyobrażam sobie pracy bez tej aplikacji. Na co dzień realizuję marketingowe działania wielu firm, więc rzeczy/projektów do zrobienia jest sporo. Kiedyś używałem żółtych, samoprzylepnych karteczek, ale co tu dużo mówić – MOŻNA LEPIEJ I SPRAWNIEJ ZARZĄDZAĆ PROJEKTAMI ORAZ CZASEM PRACY :). Jeśli dotychczas nie używaliście jakiejkolwiek aplikacji do ogarniania “rzeczy do zrobienia” to zobaczycie ogromny progres po instalacji i pierwszym miesiącu użytkowania. Tylko pamiętajcie, że z aplikacją trzeba się oswoić i “zaprzyjaźnić”.

ii choćby “skały srały” NIE ZNIECHĘCAJCIE SIĘ I NIE ODSTAWIAJCIE APLIKACJI DO ZARZĄDZANIA PO TYGODNIU!

Największy problem z użytkowania takiej aplikacji to przestawienie się na jej regularne używanie. Podobnie jak to bywa np. regularnym z chodzeniem na siłownię 😅 Wiesz o co mi chodzi..

Życzę Wam samych produktywnych dni!

 

SZKOLENIE “Produktywność wg CodeTwo”. Udanego seansu!