.

Damian ‘HALX’ Halicki  | Parę słów o mnie:

Od 2009 roku jestem nieprzerwanie związany z branżą filmową. Mam na swoim koncie dwie premiery kinowe własnych produkcji filmowych. Przed moim obiektywem znaleźli się tacy artyści jak Kamil Bednarek, Sławomir, Tede, Ewelina Flinta czy też Krzysztof Globisz. W każdą produkcję angażuję się w 100{b2fc7f400080528a2f8c1015fc5bf0c4911fa0eef7b0dd069ba5819307a972bf}!

Film Ślubny

Na wstępie zaznaczę, że mam duże doświadczenie w filmowaniu Ceremonii Ślubnych i zabaw Weselnych, więc macie pewność, że film będzie dobrze zrealizowany. Jestem profesjonalistą. Zrealizowałem już ponad 350 filmów w tym, aż kilkadziesiąt ślubnych. Dzięki temu nic mnie nie zaskoczy i wiem jak zachować się w każdej sytuacji. Nawet jakby coś miało zaskoczyć to będę wiedział co robić 🙂

W dniu ślubu dzieje się mnóstwo rzeczy. Do tego dochodzą olbrzymie emocje. Z pomocą przychodzi film ślubny dzięki któremu zobaczycie ten dzień z zupełnie innej perspektywy, a także poczujecie ponownie emocje, które Wam towarzyszyły. Zrobię dla Was film, który jest dynamiczny, wypełniony najciekawszymi momentami. Taki, który będzie stanowić wspaniałą pamiątkę i pozwoli poczuć klimat tego dnia. Pary, którym realizowałem filmy ślubne mówią, że oglądają film częściej niż w tylko rocznicę 🙂

Moje filmy mają indywidualny styl. Ważne jest dla mnie to, aby każdy ciekawy moment bądź detal znalazł się na filmie. Zaczniemy od przygotowań, a skończymy na oczepinach. Zazwyczaj koniec mojej pracy następuje ok. 00:30. Czas trwania filmu zależy od wybranego przez Was pakietu. Niektórzy lubią filmy “krótkie i na temat”, a inni wolą dłuższą formę, dlatego też przygotowałem 3 różne warianty.

Bardzo ważne jest to, że nie wpływam w żaden sposób na przebieg tego dnia. Chcę uchwycić wszystkie momenty jak najbardziej naturalnie. Zawsze staram się być “niewidoczny” tak żeby nie być w centrum uwagi, ale zaznaczam, że zawsze jestem w centrum akcji.

      Jedną z moich najważniejszych cech jest wysoka komunikatywność. Wpływa ona przede wszystkim na swobodny kontakt z Wami (nie musicie się stresować 🙂 ), ale co ważne też z gośćmi weselnymi. Ani Wy, ani goście nie będziecie czuć się skrępowani przed kamerą, a to baaaardzo ważne! 🙂 

W pakietach 60 i 90 minut dodatkowo tworzę teledysk, który stanowi podsumowanie ślubu i zabawy weselnej. Stawiam na chronologię zdarzeń dzięki temu w kilku minutach można pokazać najciekawsze momenty tego dnia. Taki teledysk można np. wysłać znajomym bądź wrzucić na facebook’a 🙂

Z każdym kolejnym rokiem film ślubny zyskuje na wartości 🙂 Wyobraźcie sobie jak w 10 rocznicę usiądziecie przed telewizorem i znów poczujecie emocje, które towarzyszyły Wam w dniu Ślubu.

Ps. Śmiało możemy przejść na “Ty”! Jeśli macie pytania to chętnie udzielę Wam odpowiedzi. Jestem z Zabrza więc możemy również się spotkać, aby wszystko omówić i poznać się. 🙂

Przykładowe produkcje

Informacje techniczne

Kinowa jakość

Wyznaję najwyższą jakość! Filmuję lustrzanką, która została okrzyknięta "Najlepszą lustrzanka APS-C dla zawodowca"! Do nagrywania wykorzystuję specjalne obiektywy dedykowane do filmów: 24mm,  35mm oraz 85mm. Film będzie wysokiej jakości.

Czysty dźwięk

Jakość dźwięku stoi na najwyższym poziomie za sprawą rekordera audio ZOOM H6. Dodatkowo jeśli pozwala na to sprzęt od Zespołu/Dj'a wpinam się do konsoli i mam czysty dźwięk z linii.

Długość filmu

Masz możliwość wyboru długości filmu. Film może trwać 30 min. 60 min lub 90 min! Polecam Wam 60 minut. Można w tym czasie zmieścić bardzo dużo różnorodnych scen.

Bezpieczeństwo

Mimo, iż przez te wszystkie lata nic złego się nie stało to dbając o bezpieczeństwo plików z filmami przechowuję je na dwóch niezależnych dyskach. Tak, aby do momentu oddania Wam gotowego filmu nic mnie nie zaskoczyło.

Montaż

Montaż gotowego filmu trwa do 3 miesięcy z uwagi na to, że podchodzę do tego bardzo starannie. Co ważne oglądam zmontowany film, aby mieć pewność że wszystko jest takie jak być powinno 🙂

Kreatywnie

Mam nieszablonowe podejście! Każdy Ślub jest inny więc skupiam się na tym co dzieje się "Tu i teraz" tak, aby w pełni oddać klimat tego dnia.

Posiadam uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych

Pakiety

Standard

Film w konwencji teledysku. Zawiera kluczowe momenty w krótkiej, zwięzłej i dynamicznej formie. Szybka akcja z wieloma momentami wzruszeń!

W skład pakietu wchodzi:

Realizacja materiałów filmowych

Montaż nieliniowy filmu

Długość filmu ok 30 minut

Poprawa kolorystyczna

MIX i mastering dźwięku

Ozdobny pendrive z plikiem filmowym


2199 zł

Premium

Film zawierający kluczowe momenty tego dnia! Godzinna forma pozwala na przypomnienie wielu wspaniałych chwil

W skład pakietu wchodzi:

Realizacja materiałów filmowych

Montaż nieliniowy filmu

Długość filmu ok 60 minut

Poprawa kolorystyczna

MIX i mastering dźwięku

Podsumowanie filmu w postaci teledysku

Zapisane kadry z filmu w postaci zdjęć

wraz z retuszem

Osobny plik z teledyskiem

Ozdobny pendrive z plikami filmowymi oraz

kadrami  (możliwość zamówienia większej ilości

 

2699 zł

Prestige

Film najszerzej obrazujący ten dzień! Życzenia od gości stanowią dodatkową wartość. Po latach sprawdzicie czy wszystko się spełniło!

W skład pakietu wchodzi:

Realizacja materiałów filmowych

Montaż nieliniowy filmu

Długość filmu ok 90 minut

Poprawa kolorystyczna

MIX i mastering dźwięku

Podsumowanie filmu w postaci teledysku

Wywiady! Czego życzą Wam goście weselni? 🙂

Zapisane kadry z filmu w postaci zdjęć

wraz z retuszem 

Osobny plik z teledyskiem

Ozdobny pendrive z plikami filmowymi oraz

kadrami (możliwość zamówienia większej ilości)

 

3699 zł

 

Przykładowe “Kadry z filmu”

 

Najlepsze kadry z filmu zapisuję w postaci zdjęć! Kadry można następnie wydrukować i dołączyć do Ślubnego Albumu, Mogę też stworzyć dla Was specjalną fotoksiążkę 🙂 Kadrów zazwyczaj jest ok. 60 🙂

Dodatkowe możliwości

Podziękowanie dla rodziców

W zabawny, a zarazem wzruszający sposób możemy ukazać za co dziękujecie swoim rodzicom. Podziękowanie w formie wideo stanowi dodatkową atrakcję na Waszym Ślubie, która angażuje wszystkich gości.

Doskonale wiecie za co im podziękować, ale w jaki sposób to ukazać na filmie? Tym się nie martwcie. Pomogę Wam w stworzeniu scenariusza oraz w odpowiednim odegraniu scenek 🙂

Dodatkowo podziękowania umieszczam w filmie głównym wraz z nagranymi reakcjami Waszych rodziców! Jest to spora dawka uśmiechów, braw oraz łez wzruszenia.

Fotoksiążka

Świetny sposób na stworzenie dodatkowej pamiątki ze Ślubu. Powstaje w całości z kadrów filmowych.

Tak wygląda współpraca ze mną:

1.

Ustalamy szczegóły

i podpisujemy umowę

Napisz do mnie w celu omówienia szczegółów. Chętnie się z Wami spotkam, aby omówić szczegóły i poznać się.

2.

Dzień ślubu!

Jestem obok Was i zajmuję się jak najlepszym uchwyceniem zdarzeń mających miejsce tego dnia! Staram się być niewidoczny, aby film był jak najbardziej naturalny.

3.

Montaż filmu

Kolejnym etapem jest montaż filmu! Jest to najważniejszy etap w produkcji filmu! To na tym etapie film otrzymuje odpowiednią dynamikę. Do 3 miesięcy film jest ukończony. Gdybyście chcieli np. pozbyć się jakieś sceny z filmu to jestem otwarty na ewentualne poprawki.

4.

Przekazanie filmu

Gdy film jest już w pełni ukończony przekazuję Wam gotowy film. Życzę miłego oglądania i wspominania w każdą rocznice i nie tylko!

Zapraszam do współpracy!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego