You are currently viewing Finał Voice Kids Poland 4 za nami! Czego zabrakło? ☹️
Źródło: Youtube | The Voice Kids Poland

Finał Voice Kids Poland 4 za nami! Czego zabrakło? ☹️

Za nami 4 finał telewizyjnego show The Voice Kids Poland. Wygrała Sara Egwu-James jak najbardziej “sprawiedliwie”. Choć o sprawiedliwości w tego typu telewizyjnych show raczej nie powinno się mówić. 😅

Patrząc z perspektywy osób, które miałyby potem czerpać korzyści z kariery zwycięzcy to Sara była na pierwszy miejscu (głos + sceniczność), jakiekolwiek szanse na wygraną miał dla mnie jeszcze finalista Olek. Dlaczego? Bo przypominał Harrego Stylesa. Głos tutaj grał drugą rolę, a wiadomo na rzeszach fanek można się nieźle wybić, a w studio wiele poprawić. Przykładowo Dawid Kwiatkowski swego czasu też okrzyknięty został polskim Bieberem, choć jego wokal nie należał do mega wybitnych. 😁 (to moje osobiste zdanie, fani Dawida oczywiście się nie zgodzą)

Olek:

 

Poniżej finałowy występ Sary:

 

Czego zabrakło w finale?

W poprzedniej edycji finaliści śpiewali swoje własne utwory. To jest przecież PETARDA MARKETINGOWA, którą można świetnie eksploatować i nie rozumiem czemu w tej edycji tego nie było????!!!! Gdy ma się własną autorską piosenkę to już od następnego dnia po finale od rana można promować zwycięzcę w radio, a także przedstawić utwór np w telewizji śniadaniowej. A przede wszystkim fani mogą w kółko słuchać wykonanego utworu w serwisach muzycznych.

Tutaj produkcja zaskoczyła – Negatywnie… Czemu nie skorzystali z takiego rozwiązania. Czyżby nie zależało im na mocnej promocji finalistów?

Przypomnijmy sobie jak w finale poprzedniej edycji Marcin Maciejczak zaprezentował własną piosenkę “Jak gdyby nic”, która tuż po emisji finałowego odcinka stała się prawdziwym hitem, gdyż każdy fan chciał wcisnąć “Replay”. Sam po przesłuchaniu na żywo w TV chciałem przesłuchać raz jeszcze tego utworu! Był tak dobry!

Finałowy wykon autorskiej piosenki w finale 3 edycji:

 

Droga produkcjo Voice Kids. Wróćcie do idei własnych piosenek finalistów bo ich brak to taki strzał w kolano. Każdy fan chciałby zobaczyć swojego nowego idola w autorskim repertuarze. Fani wydali 3.69 na SMSa, więc warto dać im coś w zamian. 😎